Медичний центр «Амедика»

Сучасна медицина починається з самого простого – вміння кожної людини подбати про своє здоров’я та про здоров’я своїх близьких. А в екстрених випадках завжди можна розраховувати на невідкладну медичну допомогу.

Медичний Центр «Амедика» надає медичні послуги: прийом лікаря терапевта, хірурга, невідкладна медична допомога, а також допомогу пацієнтам вдома та перевезення хворих. Ви можете зробити всі необхідні види аналізів, результати загального аналізу крові та сечі Ви отримаєте протягом 10 хвилин відразу на місці. Якщо Вам призначили крапельниці, уколи, перев’язки. Ви можете зробити це у нас в медичному центрі «Амедика» або викликати медсестру додому.

Наші контакти

Прийом по деклараціях. Підписати декларацію.

У медичному центрі «Амедика» Ви можете підписати декларацію з лікарем. Лікарі підписують декларації з пацієнтами. Ведуть безкоштовний прийом лікаря за деклараціями. Дають направлення до вузьких лікарів фахівців. Сімейний лікар, терапевт, хірург завжди на зв’язку з пацієнтом по телефону. При поганому самопочутті лікар виїжджає до пацієнта додому  сам або направляє невідкладну швидку медичну допомогу. Визначить причину погіршення Вашого самопочуття, надасть невідкладну допомогу, зніме гостроту захворювання, направить або відвезе до лікарні. Також лікарі приймають пацієнтів застрахованих у страхових компаніях України. Якщо у Вас немає медичної страховки або Ви підписали декларацію з іншим лікарем, Ви можете записатися на платний прийом до лікаря в приватному медичному центрі «Амедика».