МЕДИЧНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ

Перевезення хворих.  Наземне транспортування.  Санітарна авіація.

У супроводі лікаря,  лікаря-анестезіолога,  бригади реанімації.

Хворих на ношах, на каталці.  Хворих з ШВЛ.

 

ЗАМОВИТИ МЕДИЧНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

+38 067 232 6003

  • Реанімобіль – в супроводі лікаря анестезіолога, бригади реанімації.
  • На  літаку – в  супроводі лікаря або фельдшера,  бригади реанімації.
  • Автомобіль медичної допомоги – в супроводі лікаря або фельдшера.
  • На  поїзді  –  в  супроводі  лікаря  анестезіолога,  бригади  реанімації.

Медичні перевезення та санітарна авіація між містами України та Європи.

Лікуємо та спостерігаємо пацієнтів в своєму медичному центрі до переведення в лікарню.

Працюємо зі страховими компаніями.  Доступні за всіма каналами комунікацій.

Замовте перевезення хворого саме зараз, дотримуючись по-крокової інструкції:

01. натисніть "ПРОКЛАСТИ МАРШРУТ" - 02. введіть "ПУНКТ ПРИЗНАЧЕННЯ" - 03. "ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ".

01. ПРОКЛАСТИ МАРШРУТ

Натисніть кнопку “ПРОКЛАСТИ МАРШРУТ”

Прокласти маршрут

02. ПУНКТ ПРИЗНАЧЕННЯ

Введіть Ваш пункт призначення и натисніть “Enter”

03. ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ

Замовте медичне перевезення хворого

ІСТОРІЯ НАШИХ МАРШРУТІВ

Географія маршрутів

Київ – Тель Авів (10.02.2020)
На рейсовому літаку.
З лікарем реаніматологом.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ З ЛІКАРЕМ.

РЕАНІМАЦІЙНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ.

Медичне транспортування хворих людей – заняття непросте, особливо якщо справа стосується особливої ​​категорії пацієнтів з обмеженими функціями або підвищеними потребами. Лікарі оцінюють загальний стан пацієнта, його транспортабельність. Рішення про перевезення хворого приймається, виходячи з тяжкості стану пацієнта і згоди його самого або його представників.
Підготовка пацієнта до транспортування включає: стабілізацію стану хворого, транспортну іммобілізацію, переміщення хворого на каталку, розміщення хворого на каталці з фіксацією в санітарному транспорті.
РЕАНІМАЦІЙНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ.
Реанімаційні бригади перевозять важкохворих, яким потрібна інтенсивна терапія або ШВЛ під час перевезення. Реанімобіль – автомобіль швидкої допомоги, укомплектований набором устаткування для стабілізації стану хворого до госпіталізації: дефібрилятор, апарат для штучної вентиляції легенів (ШВЛ), кисень, електрокардіограф – кардіомонітор, вакуум-аспіратор, набір шин для транспортування хворих і т. Д.
МЕДИЧНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ.
Перевезення лежачих хворих вимагає не тільки безпеки і оперативності, але і комфортних умов транспортування. Медичне перевезення пацієнтів має свої особливості. Сучасний санітарний автотранспорт – машини швидкої допомоги – обладнані всім необхідним для максимально комфортного та безпечного транспортування хворого: санітарні каталки з подушкою та ковдрою, інвалідні крісла, м’які носилки.
Головним чином, повинні бути дотримані комфорт і максимальна безпека. Лікар супроводжує хворого. У разі погіршення стану хворого під час перевезення,  йому буде надано медичну допомогу.

САНІТАРНА АВІАЦІЯ.

АВІАЦІЙНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ РЕЙСОВИМ ЛІТАКОМ.

Санітарна авіація або перевезення хворих на літаку – найшвидше транспортування хворих. Але найскладніше для лікарів і медичного супроводу пацієнта. Лікарі анестезіологи медичного центру «Амедика» мають великий досвід перевезення хворих на літаку.
Перевезення хворих на літаку проводиться чартерним рейсом або на рейсовому літаку в супроводі лікаря анестезіолога і бригади реанімації.
Підготовка та авіаційне перевезення пацієнта включає наступні етапи: узгодження перельоту з авіакомпанією і надання медичної документації не менше ніж за 72 години до вильоту, узгодження медичного обладнання та кисню на борту літака, визначення місць в салоні літака, узгодження допуску реанімобіля на злітну смугу і доставка пацієнта до борту літака, а також в пункті призначення.
Під час перевезення хворого на літаку пацієнт знаходиться в супроводі лікаря. На шляху прямування йому продовжують надавати медичну допомогу, виконуються всі призначення лікаря.
Наземне перевезення хворих на реанімобілі на великі відстані по вартості буває дорожче, а за часом довше, ніж перевезення хворого на літаку. Для бригади лікарів і хворого викуповується кілька місць в рейсовому літаку для розміщення хворого і медичного обладнання. Якщо пацієнту не потрібно реанімація, він може сидіти, перевезення хворого на рейсовому літаку все одно проводиться в супроводі лікаря, бо авіакомпанії вимагають лікарський супровід та погодження медичних показань і протипоказань до транспортування хворого на літаку.

РЕАНІМАЦІЙНІ БРИГАДИ.

Висококваліфікований персонал наших реанімаційних бригад має великий досвід життєзабезпечення і транспортування хворих, в тому числі і у важкому стані. Лікарі оцінюють загальний стан пацієнта, його транспортабельність, а потім забезпечують безпечне перевезення. Рішення про перевезення хворого та вид  транспортування приймається, виходячи з тяжкості стану пацієнта і згоди пацієнта або його представника.
Реанімаційна бригада складається:
лікар анестезіолог,
фельдшер,
санітар-водій.