Коли до нас звертатись

Швидка медична допомога

Медичне перевезення хворих

Медичний центр «Амедика». Прийом терапевта, кардіолога, невролога, хірурга. Записатись на прийом можна за телефоном 0 800 30 30 24.
Цілодобова швидка та невідкладна медична допомога 24/7.
Невідкладна або швидка медична допомога – в чому різниця для пацієнта? Лікар додому приїде, коли Вам потрібна невідкладна допомога: алергія, висока температура, кашель, головний біль, нудота, блювота, аритмія серця, високий тиск. Лікар невідкладної медичної допомоги проведе огляд, зробить діагностику, надасть першу медичну допомогу, зніме гостроту захворювання, проведе необхідні маніпуляції, напише напрямок до терапевта, хірурга та вузькому лікаря фахівця. Хвороби несумісні з життям, травми, сильні опіки – це швидка медична допомога. Хвороба не питає коли їй приходити, недуга завжди наздоганяє раптово і вимагає надання медичної допомоги в найкоротші терміни. Ви можете звернутися в наш медичний центр “Амедика” або викликати лікаря додому.

Астма. Висип.
Алергія.

Біль у горлі.
Кашель. Нежить.

Біль у животі.
Нудота. Блювання.

Застуда.
Висока температура.

Запаморочення. Головний біль.

Проблеми з серцем. Высокий тиск.

Вам потрібна допомога?

ДОПОМОГА ПОРУЧ
Ми знаходимося в крокової доступності від Вас.
Лікар може приїхати до вас додому.
Медсестра візьме на себе турботу про Вас.

В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС
Консультація по телефону або в чаті.
Без вихідних.
Медична допомога. 24/7.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД
Пацієнти проходять всі процедури
в медичному центрі “Амедика” або на дому
в звичній для Вас обстановці.

Як ми допомагаєм

ПРИЙОМ ЛІКАРЯ ТЕРАПЕВТА

При зверненні до медичного центру “Амедика”, наші лікарі, насамперед, уважно Вас вислухають, дасть детальну відповідь на всі Ваші питання, пояснять всі свої дії. Лікар терапевт огляне пацієнта, призначить необхідні аналізи та обстеження, які пацієнти проходять на території приватного медичного центру “Амедика”. Поставить правильний діагноз, сформує персональний план обстеження та лікування. Анонимність та індивідуальний підхід до кожного гарантовані. Записатися на прийом до терапевта можна в приватній клініці “Амедика”. Записатися на прийом онлайн до терапевта можна на сторінці сайту “ЗАПИС НА ПРИЙОМ” або за телефоном 0 800 30 30 24. Лікарі терапевти підписують декларації з пацієнтами. Ведуть безкоштовний прийом лікаря по деклараціям. Дають направлення до вузьких лікарів фахівців. Сімейний лікар завжди на зв’язку з пацієнтом по телефону. Коли пацієнту зле, направляє невідкладну швидку медичну допомогу до нього. Також лікарі приймають пацієнтів застрахованих у різних страхових компаніях України. Якщо у Вас немає медичної страховки або Ви підписали декларацію з іншим лікарем, Ви можете записатися приватно на платний прийом до лікаря терапевта в приватному медичному центрі “Амедика”.

ПРИЙОМ ЛІКАРІВ ПО ДЕКЛАРАЦІЯМ.

УВАГА!

Якщо у Вас погіршилось самопочуття, підвищилася температура, з’явився висип або алергія, головний біль, підвищився тиск, з’явилися дискомфорт в животі, нудота, блювання.

Не займайтесь самолікуванням.

Зверніться до лікаря!

 

Перевірте своє здоров’я та роботу серця за 15 хвилин. Медсестра забере аналізи або зніме ЕКГ у зручний для Вас час, а досвідчений лікар фахівець швидко проведе розшифровку.

Результати аналізів крові та сечі за 15 хвилин

зателефонувати

ПРИЙОМ ЛІКАРЯ ХІРУРГА

Запис на прийом до лікаря хірурга в медичному центрі “Амедика”  або за тел .: 0 800 30 30 24. Онлайн запис на прийом до лікаря хірурга на сторінці сайту “ЗАПИС НА ПРИЙОМ”. Лікар хірург, по-перше, огляне Вас, уважно Вас вислухає, докладно відповість на всі Ваші питання, пояснить всі свої дії. Призначить необхідні аналізи та обстеження, які пацієнти проходять на території приватного медичного центру “Амедика”. Поставить правильний діагноз. Призначить персональний план лікування. Якщо знадобитися операція (апендицит, грижа, холецистит, тощо), хірург направить на оперативне хірургічне лікування або зробить операцію сам. Наші хірурги оперують самостійно. Ми орендуємо операційну в кращих клініках Києва. Лікар хірург самостійно і одноосібно спостерігає і лікує пацієнта від початку захворювання  до одужання, включаючи оперативне і післяопераційне лікування, перев’язки, зняття швів. Якщо потрібна термінова операція, хірург негайно проводить оперативне лікування самостійно. Амбулаторна мала хірургія: хірургічне лікування фурункула, карбункула, флегмони, абсцесу, ліпоми, атероми, врослого нігтя, первинна хірургічна обробка, перев’язки, накладення і видалення швів. Всі хірургічні маніпуляції за показаннями і Вашим бажанням проводяться під наркозом.

НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА

Що уявляє собі людина, почувши невідкладна медична допомога. Найчастіше машину швидкої допомоги, білі халати, мигалки, лікарню. Всі ті страхи, з якими ніхто не хоче мати справу. Але є проблеми які не загрожують життю людини, але тим не менш, вимагають невідкладної медичної допомоги. До таких ситуацій належать: висока температура, кашель, головний біль, запаморочення, алергія, нудота, блювота, біль у животі, аритмія серця, високий тиск. Всі ті випадки, на які швидка медична допомога, як правило, не виїжджає, а виїжджає невідкладна медична  допомога. Саме лікар невідкладної медичної допомоги проведе огляд, зробить необхідну діагностику, необхідні маніпуляції, уколи, надасть першу медичну допомогу, зніме гостроту захворювання, направить до лікаря фахівця. Всю цю допомогу лікар невідкладної допомоги може надати в клініці. Якщо пацієнт відчуває себе погано, але при цьому може переміщатися, він може звернутися в медичний центр «Амедика», де йому нададуть невідкладну медичну допомогу.

МЕДИЧНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ХВОРИХ

Перевезення хворого вимагає не тільки безпеки, але і оперативності. Перевезення лежачих хворих має свої особливості. Реанімобіль або машина швидкої допомоги обладнані всім необхідним для максимально комфортного та безпечного транспортування хворого. Лікарі анестезіологи та реанімаційні бригади медичного центру “Амедика” перевозять важких хворих, яким потрібна інтенсивна терапія або навіть ШВЛ під час перевезення. У випадках погіршення стану хворого йому буде надана екстрена медична допомога. Перевезення хворих рейсовим літаком є ​​однією з найшвидших і обґрунтованих для пацієнта. А особливо важливо, коли час йде на години. Але завжди непросте і складне для лікарів. Лікарі і реанімація медичного центру “Амедика” мають великий досвід роботи в санітарній авіації. Ми транспортуємо хворих на рейсовому літаку та лікарі супроводжують пацієнта під час перевезення хворого на літаку.

Зв’яжіться з нами.

Ми завжди проконсультуємо Вас

0 800 30 30 24

+38 067 427 0006

(Phone, Viber, Telegram, WhatsApp)

 

зателефонувати